فصل من ، استایل من ، انتخاب من My Season, My Style, My Choice

شرایط تعویض کالا

 

شرایط مرجوعی و تعویض کالا برای همراهان عزیز چرم باربارا

 

بسیار خوشحالیم که شما مشتری عزیز عضوی از خانواده ی بزرگ چرم بارباراهستید. خط مشی اصلی تک تک ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد. و تمام تلاشمون را انجام می دهیم که با استانداردترین شرایط، سفارشات به دست شما برسد و تجربه لذت بخشی از خرید محصولات چرم باربارا داشته باشید. با این وجود ممکن به علل متفاوت شما عزیزان تقاضای برگشت محصول را داشته باشید که در این صورت همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش در خدمت شما هستند تا مراحل انجام ثبت برگشتی شما را پیگیری نمایند.

 

اگر نیاز به تعویض سایز داشتید و یا به هر علتی از خرید خود منصرف شدید:

 

اگر قبل از ارسال سفارش، انصراف خود را از طریق مشاوره آنلاین سایت (واتس اپ) و یا شماره های تماس داخل سایت  اعلام بفرمایید، مراحل لغو سفارش صورت می پذیرد.

اگر بعد از دریافت محصول خریداری شده نیاز به تعویض سایز کفش و یا مرجوع سفارش داشتید، حداکثر تا 2روز پس از تاریخ ثبت سفارش، شماره فاکتور را برای همکاران ما در بخش مشاوره آنلاین سایت در واتس اپ اعلام بفرمایید تا درخواست شما توسط همکاران ما پیگیری شود.

خواهشمند است جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان، محصول خریداری شده را مطابق شرایط اصلی با بسته بندی اولیه و مصرف نشده مرجوع نمایید.

(پرو کفش تنها روی فرش صورت گرفته باشد.)

درصورت تعویض کالا هزینه رفت و برگشت برعهده مشتری محترم میباشد.

جهت مرجوع کالا:  استرداد مبلغ، پس از دریافت کالا توسط شعبه ارسال کننده و تایید نهایی کارشناسان باکسر هزینه ارسال اولیه امکان پذیر می باشد .

ارجاع و یا تعویض کالا ممکن است به دلایل زیر رخ دهد:

1- به علت ایراد کیفی و یا مشکل ظاهری

2- مغایرت کالای تحویل گرفته شده با کالای ثبت سفارش شده

3- نیاز به تعویض سایز و یا رنگ

توجه بفرمایید ارجاع و تعویض کالا با توجه به قوانین زیر صورت گرفته و در غیر اینصورت شرکت چرم باربارامسئولیتی بر ارجاع و تعویض نخواهد داشت.

1-اگر کالای خریداری شده، ایراد کیفی داشته باشد:

ایراد کیفی یا مشکل ظاهری محصول دریافتی خود را باید حداکثر 24 ساعت پس از دریافت با ذکر شماره فاکتور به همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش به شماره

09108887371

واتس اپ فرمایید تا کارشناسان پشتیبانی ما مراحل ارسال را به شما اطلاع دهند.

این خدمات فقط مشمول کیف و کفش های خریداری شده قبل از استفاده می باشد. رویت خط و خش روی کالا به علت استفاده نادرست پس از مصرف مشمول این خدمات نمی شود.

در صورت مخدوش و یا پاره بودن جعبه در هنگام تحویل شرکت پستی، میباست از تحویل گرفتن بسته خودداری نمائید بدیهی است امضاء و تائید شما به منزله دریافت کالا بصورت کامل تلقی میگردد و پس از آن شرکت چرم بارباراهیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

بدیهی است پس از خودداری نمودن از تحویل کالا حتما و سریعا این موضوع را به واحد پشتیبانی مشتریان چرم باربارا به شماره 09108887371 اطلاع رسانی فرمایید.

2-اگر کالای تحویلی مغایر با سفارش ثبت شده در سایز و رنگ باشد:

در صورت وجود مغایرت مثل رنگ ،سایز و یا کد خریداری شده توسط شما مشتری عزیز به نسبت سفارش ثبت شده در پایگاه های فروش چرم باربارا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا واحد خدمات پس از فروش را مطلع فرمایید و شماره فاکتور را از طریق واتس اپ برای شماره

09108887371

ارسال فرمایید تا کارشناسان پشتیبانی ما مراحل ارسال را به شما اطلاع دهند.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این خدمات باید:

کالا با شرایط اصلی و بدون استفاده (در خصوص کفش فقط روی فرش پرو شده باشد.) در جعبه ی اصلی شرکت مرجوع شود.

برگه ی فاکتور در بسته بندی مرجوعی ارسال گردد.

در صورت نیاز به تعویض درخواست خود را به صورت مکتوب داخل جعبه ارسال فرمایید.

در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پس از فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

توجه فرمایید که در صورت عدم رعایت موارد فوق، ضمانت 2روز بازگشت کالا از بین رفته و شرکت چرم باربارا مسئولیتی در این قبال برعهده نخواهد داشت.

در کلیه قوانین برگشت کالا در چرم باربارا در صورتی که محصول به همراه هدیه ارسال شده باشد بازگرداندن آن نیز الزامی می باشد.

3- اگر به هر علتی از خرید خود منصرف شدید:

اگر قبل از ارسال سفارش، تصمیم به مرجوعی خود را به واحد ثبت سفارش اعلام بفرمایید مراحل لغو سفارش صورت می پذیرد.

اگر بعد از دریافت محصول خریداری شده منصرف شدید حداکثر تا 2روز پس از تاریخ سفارش و دریافت محصول شماره فاکتور را برای همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش به شماره

09108887371

واتس اپ فرمایید تا کارشناسان پشتیبانی ما مراحل ارسال را به شما اطلاع دهند.

خواهشمند است جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان، محصول خریداری شده را مطابق شرایط اصلی با بسته بندی اولیه و مصرف نشده مرجوع نمایید.

 استرداد مبلغ، پس از تایید نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش به نام صاحب فاکتور امکان پذیر می باشد.

4- درخواست تعویض سایز و رنگ کالای سفارش داده شده

در صورت نیاز به تعویض سایز ثبت شده در پایگاه های فروش چرم باربارا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا واحد خدمات پس از فروش را مطلع فرمایید و شماره فاکتور را از طریق واتس اپ برای شماره

09108887371

ارسال فرمایید تا کارشناسان پشتیبانی ما مراحل ارسال را به شما اطلاع دهند.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این خدمات باید:

کالا با شرایط اصلی و بدون استفاده (در خصوص کفش فقط روی فرش پرو شده باشد.) در جعبه ی اصلی شرکت مرجوع شود.

برگه ی فاکتور در بسته بندی مرجوعی ارسال گردد.

در کلیه قوانین برگشت کالا در چرم باربارا در صورتی که محصول به همراه هدیه ارسال شده باشد بازگرداندن آن نیز الزامی می باشد.

چگونه کالا را مرجوع نماییم؟

مشتری گرامی چنانچه ارجاع و تعویض کالای خریداری شده شما منطبق با قوانین و مقررات ذکر شده بالا است موارد زیر را جهت ارجاع به شرکت چرم باربارا را رعایت نمایید :

- لطفا به هیچ عنوان بدون اطلاع کارشناسان پشتیبانی کالا را به صورت خودسرانه به شرکت چرم باربارا ارسال نفرمایید. حتماً بعد از هماهنگی به شعبه ارسال کننده کالا ارسال فرمایید.

-  در صورتی که تعویض و یا ارجاع کالای مورد نظر مشمول شرایط مذکور بندهای بالا باشد. تا ظرف حداکثر 2روز از تاریخ ثبت سفارش با واحد پشتیبانی مشتریان چرم باربارا به شماره

09108887371

تماس بگیرید و این موضوع را کارشناسان انتقال دهید.

- پس از هماهنگی مشتری با واحد پشتیبانی مشتریان چرم باربارا، کالا توسط شرکت چرم باربارا از مشتری تحویل گرفته خواهد شد. و یا برای مشتریان ساکن در شهرستان، کالا توسط مشتری به صورت پستی فرستاده خواهد شد.

- چنانچه کالا بدون ایراد تشخیص داده شود. واحد پشتیبانی مشتریان، این موضوع را به اطلاع مشتری خواهد رساند. دراین مرحله کالا بصورت امانی تا 1ماه نزد شرکت چرم باربارا باقی خواهد ماند و مشتری میتواند با پرداخت هزینه حمل، کالای خود را دوباره دریافت نماید و در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای مورد نظر در عرض 1ماه، شرکت چرم باربارا در قبال کالا و زیان های وارد شده بر آن و یا مفقودی آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

-چنانچه مشتری محق باشد، به مشتری اطلاع داده شده، کالا تعویض و برای مشتری بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

بازگشت وجه

- پس از ارسال کالا توسط مشتری و دریافت کالا توسط شرکت چرم باربارا، بررسی و نظر نهایی کارشناسان خدمات مشتریان به طور میانگین حدود یک هفته زمان خواهد برد و پس از این مدت، کارشناسان خدمات مشتریان شرکت چرم باربارا با مشتریان تماس گرفته و نتیجه را به مشتری اعلام خواهند نمود.

- پس از تماس کارشناسان پشتیبانی با مشتریان، چنانچه نیاز به بازگشت وجه به مشتری باشد،  در صورت درخواست مشتری نسبت به واریز، مبلغ طی 72 ساعت کاری برای مشتری واریز خواهد شد

- لازم به ذکر است شرکت چرم باربارا در صورت عدم موجودی و یا تغییر قیمت کالای مرجوعی، تنها متعهد به برگرداندن مبلغ کالای خریداری شده اول (همان مبلغی که در فاکتور مشتری درج شده است) خواهد بود.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر مشتری از خرید خود منصرف شده باشد، کلیه هزینه های بازگرداندن کالا اعم از بسته بندی و حمل و نقل و ... به عهده مشتری خواهد بود.

اگر مشتری به علت مشکل کیفی و یا مغایرت سفارش با محصول دریافتی که توسط کارشناسان بخش خدمات فروش هم به تایید رسیده باشد ناچار به برگشت محصول شده باشد کلیه هزینه های بازگرداندن کالا اعم از بسته بندی و حمل و نقل و ... به عهده چرم باربارا می باشد. که برای واریز کردن هزینه پست به حساب مشتری قبض معتبر شرکت پست الزامی می باشد.

در صورت درخواست مشتری مبنی بر تعویض سایز و یا رنگ هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارش به عهده ی مشتری محترم می باشد.

توجه داشته باشید که جایگزین کردن کالا فقط در صورت وجودی کالا میسر می باشد و در غیر این صورت مبلغ درج شده در فاکتور به حساب مشتری مسترد می گردد.

ورود و ثبت نام

ساخت حساب کاربری جدید

برای بازیابی رمز عبور شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

گفتگو را شروع کنید

پشتیبان آنلاین
سلام!
درود به مشترک گرامی باربارا 🌱 درخدمتيم تيم پشتيباني پاسخگويي barbara 🧑‍💻👩‍💻 📞021_65253107
واتسآپ